Pár slov

O nás

Všetko v jednom

Vytvárame úspešné digitálne stratégie..

Vitajte na stránke MARWELLTRADE s.r.o. sme dynamická a kreatívna firma, ktorá sa zaoberá SEO, marketingom, webdizajnom, reklamou a vlastnými projektami. Naším cieľom je pomáhať podnikom a organizáciám vytvárať úspešné digitálne stratégie a dosahovať ich obchodné ciele.

Sme tím skúsených odborníkov, ktorí sa venujú tvorbe a realizácii digitálnych kampaní, ktoré pomáhajú zvyšovať povedomie o značke, zlepšovať pozíciu na trhu a zvyšovať predaj. Poskytujeme komplexné služby od tvorby stratégií a plánovania kampaní až po tvorbu obsahu, optimalizáciu pre vyhľadávače, správu sociálnych médií a analýzu výsledkov.

Sme tím skúsených odborníkov..

Okrem služieb v oblasti digitálneho marketingu a web dizajnu sa zaoberáme aj vlastnými projektmi. Naše vlastné projekty sú zamerané na tvorbu a publikovanie obsahu pre širokú verejnosť v rôznych oblastiach záujmu. Tieto projekty nám umožňujú testovať nové stratégie a techniky v digitálnom svete, ktoré môžeme neskôr aplikovať našim klientom.

Sme presvedčení o dôležitosti spolupráce s klientmi a vytvárania dlhodobých vzťahov založených na dôvere a úspechu. Preto sa vždy snažíme pochopiť potreby a ciele našich klientov a poskytovať im riešenia, ktoré im pomôžu dosiahnuť ich obchodné ciele.

Meet Paul Mark

Founder & CEO
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

“ Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip. ”

Náš tím

Marek Bardák

CEO - riaditeľ

Róbert Dúbravský

SEO, IT, Reklama

Samuel Budinský

Grafický dizajn, UI/UX

Páči sa vám naša práca?

Kontaktujte nás

Scroll to Top